page contents

Będę GRAŁ cię w aucie – SketchShe polish response by Ab Ovo LIP SYNC

Avatar Kádas István | január 15, 2019
Będę GRAŁ cię w aucie – SketchShe polish response by Ab Ovo – LIP SYNC to mix polskich piosenek z lat ’30 ’40 ’50 ’60 ’70 ’80 ’90 ’00 w wykonaniu Teatru Impro Ab OvO inspirowane SketchSHE.
W ciągu zaledwie kilku minut udało nam się zaprezentować takich wykonawców jak : Eugeniusz Bodo, Kayah i Bregovic , Maryla Rodowicz, Jacek Kaczmarski, Republika, Franek Kimono, Agnieszka Chylińska, Niemen, Grzegorz Ciechowski, Kasia Nosowska, Piotr Rubik, Bajm, Beata Kozidrak, O.N.A., Alibabki, Trubadurzy, Tercet Egzotyczny, Liroy, Ich Troje.
Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy mix z odrobiną poczucia humoru oraz umiejętności mimiczno-aktorskie w wykonaniu reprezentantów Teatru Improv Ab OvO w składzie : Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer, Wojtek Medyński, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko przypadną Wam do gustu!
Świetnie się bawiliśmy przy realizacji tej składanki polskich przebojów ale nie udałoby to się gdyby nie dwie przezdolne make-up girl czyli po naszemu charakteryzatorki czyli Honorata Godlewska i Kamila Jodko !
Pragniemy nadmienić, że nie wyrządziliśmy żadnej krzywdy autu!!!
GMC powróciło do swojego właściciela UWIELBIANEGO przez AKTORÓW Jerr’ego Z. Dzięx a lot man!!!

sourceWritten by Kádas István


  • S&M Trend Talk | © 2017-2018. All rights reserved.
  • Blog
EnglishHungary